WYCIECZKI

Oddziały turystyczny i biuro turystyczne w Živogošće, zapewniając turystom możliwość wycieczki i wycieczki do pobliskich miejsc.

W każdym miejscu, znajduje się wiele znakomitych restauracji, sklepów, straganów i na poczcie, która jest otwarta w miejscowości Porat tylko w sezonie.

Dzień odejścia z miejsca statków biegłych w kierunku sąsiedniej wyspie i Fisch piknik.

Biokovo

Biokovo oferuje wiele opcji dla alpinistów.

Celem częściowo przejść z mikrobusem, a następnie wybrać się na spacer na szczyt Sveti Jure (1762) lub można przejść na 5-godzinny spacer po lesie sosnowym i polami. Pamiętaj, aby przynieść wystarczająco dużo wody.

Innym popularnym miejscem jest botaniczna odwiert (Ogród Botaniczny) u Makarsky, w pobliżu wsi Kotišina do którego ścieżka przybycia na miejsce Makro.

Kapliczka Vepric

Na zalesionych wzgórzach w pobliżu Makarskiej, przy wjeździe do miasta, znajduje się chorwacki pielgrzymka Vepric. Cały krajobraz, który otacza przybytek wygląda jak jeden z najbardziej znanych sanktuariów -Lourdes. Założona w 1908 roku, jaskinia otoczony śródziemnomorską roślinnością i pobliskiego potoku, a także w Lourdes. Sanktuarium jest zakrystia kaplica z ołtarzem na placu, konfesjonały, Kalwarii, rekolekcji i tras procesji.

Jest to jeden z najczęściej odwiedzanych pielgrzymkowego chorwackiej i nieuniknioną pielgrzymkę duchową odnowę się zrobić. Największym svátekNanebevzetí do Maryi Panny, 15 srpnu.Ve tym samym czasie, ze względu na jego naturalne piękno i spokój odwiedzane przez cały rok.

Omiš

Znajduje się przy ujściu rzeki Cetina. Miasto ma bogatą i wspaniałą historię, dawny ośrodek pirat, który rządził Adriatyku, dziś jest centrum wspaniałego Omis Riviera. Stał się najbardziej žádoucídalmatské i chorwacki miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Najbliższe oferta rafting, wspinaczka i żeglowania na morzu.

Omis słynie z pięknych piaszczystych plaż i stromych gór, które schodzą do morza. To jest takéznámé z festiwalu Dalmacji piosenek w Omis KulturníLéto. Wiele kościołów i stary kamienny fort, które można odwiedzić, to tylko część uroku tego Miasto.

Split

Miasto jest często nazywany „najpiękniejszym na świecie” ma około 200 tysięcy mieszkańców. Gwiazda jest ponad 1700 lat i to ze względu na fakt, że rzymski cesarz Dioklecjan wybrał zamiast budować swój dwór stał się jednym z najbardziej znanych miast w basenie Morza Śródziemnego.

Pod ochroną UNESCO i wpisany do rejestru światowego dziedzictwa UNESCO.Nachází w samym sercu wybrzeża Adriatyku. Posiada wiele atrakcji kulturalnych i historycznych i rozrywkowych. Nocne życie odbywa się w restauracjach, klubach i dyskotekach. W dzień jest wypełniony spacerowiczów i turystów, którzy podziwiają jego piękno. Słynny spacer miasto - Riva, linia brzegowa, która rozciąga się wzdłuż południowej ścianie Pałacu Dioklecjana. Jeoblíbeným miejsce spotkań dla mieszkańców i turystów. Split jest drugim co do wielkości miastem w Chorwacji avýznamný port dla transportu pasażerskiego na wyspach i we Włoszech. Duża liczba codziennych promem na wyspy Brac, Hvar, Korcula, Vis i Solta - są atrakcyjne miejscowości turystycznych.